Bakan Bayraktar açıkladı! "Mayısta da zam beklentisi gözükmüyor" Bakan Bayraktar açıkladı! "Mayısta da zam beklentisi gözükmüyor"

Zonguldak Birinci Amatör Lig Çaycuma Grubu'nda geçtiğimiz Pazar günü Perşembe Sahası'nda oynanan ve 1-1 devam eden Perşembe Belediyespor ile Kayıkçılar Gençlerbirliği maçının 21.dakikadasında olaylar çıkmıştı. Çıkan olayda Ali Koçaklı, karşılaşmanın kadın hakemi olan Buğçe Taşcıoğlu’na fiili saldırıda bulunmuştu. 
Yaşanan bu olaylar sonrasında Kayıkçılar Gençlerbirliği yönetimi aldığı karar doğrultusunda olaylara neden olan Ali Koçaklı, Sefa Ballı, Yusuf Enes Yürük ve Tuncay Karabel'i süresiz kadro dışı bıraktıklarını açıkladı.  
4 Oyuncunun kadro dışı bırakıldığını açıklayan Kayıkçılar Gençlerbirliği Kulübü şu ifadelere yer verdi: “25.02.2024 Pazar Günü oynanan Perşembe Belediyespor-Kayıkçılar Gençlerbirliği Spor futbol müsabakasında yaşanan olaylar ile ilgili olarak Yönetim Kurulumuz olağanüstü toplanmış ve yaşanan olaylar neticesinde kulübümüz oyuncularından Ali KOÇAKLI,Sefa BALLI,Yusuf Enes YÜRÜK ve Tuncay KARABEL'in süresiz kadro dışı bırakılmasına karar verilmiştir. 
Kayıkçılar Gençlerbirliği Spor Kulübü olarak öncelikle maçın orta hakemi Sayın BUĞÇE TAŞÇIOĞLU başta olmak üzere hakem camiasından, spor camiasından ve tüm spor severlerden özür dileriz.45 yıllık kulübümüz tarihinde daha önce böyle bir olay yaşanmamıştır.FAİR PLAY dışı olayları tasvip etmediğimizi ve yapılan bireysel eylemin camiamıza mal edilmemesini belirtmek isteriz. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”denildi

Editör: Bekir Ekici