17 ülke yarıştı! Yüksel Tok Zonguldak'ı gururlandırdı! 17 ülke yarıştı! Yüksel Tok Zonguldak'ı gururlandırdı!

Zonguldak’ta geçtiğimiz dönem kar, fırtına, yağmur gibi sebeplerden dolayı elektrik kesintisi yaşayan mahalle ve köy muhtarları Enerjisa yetkilileri ile bir araya geldi. Yapılan toplantıda şikayet ve taleplerini dile getirdiler.

Konu ile ilgili AK Parti Zonguldak Milletvekili Saffet Bozkurt’un açıklaması şu şekilde:

‘’Alaplı İlçe Başkanımız Altan Güngör, Alaplı Muhtarlar Derneği Başkanı Mithat Mandacı ve mahalle ve köy muhtarlarımızın katılımları ile Enerjisa Başkent Dağıtım A.Ş. yetkilileri bir araya gelerek, Enerjisa'nın Alaplı ilçemizde gerçekleştirdiği çalışmalar ve planlanan yatırımlar hakkında bilgilendirme toplantısı düzenledik.

Toplantıda, vatandaşlarımızdan ve muhtarlarımızdan gelen şikayet, talep ve önerileri firma yetkilileri ile paylaştık. Kesintisiz elektrik teminini sağlamak ve bölgenin yaşam kalitesini ve ekonomik faaliyetlerini iyileştirmek adına yapılması gereken çalışmalar hakkında kapsamlı istişarelerde bulunduk.

Bu verimli toplantı, Enerjisa'nın ilçemizdeki çalışmalarına dair şeffaf ve açık bir iletişim kurulmasına vesile oldu. Enerji hizmetlerinin daha etkin ve kaliteli bir şekilde sunulması için gereken adımları belirleyerek, Alaplı'nın gelişimine katkıda bulunmayı hedefledik.’’