Osman Yayla’dan Atınç Kayınova’ya “Boyundan büyük laflar etme aynaya bak” Osman Yayla’dan Atınç Kayınova’ya “Boyundan büyük laflar etme aynaya bak”
Ak Parti adayı Ömer Selim Alan’a destek verdiği için Atınç Kayınova’nın sert sözlerine muhatap olan eski CHP İl Başkanı Osman Yayla, Kayınova’yı sert bir dille eleştirmesinin ardından partisinden tepki aldı.

Oltasını alan Kozlu Sahili'ne koştu Oltasını alan Kozlu Sahili'ne koştu

Tepkilerin ardından Atınç Kayınova, Osman Yayla için “Bütün siyasi geçmişini kendi ağzı ile karalayan bir isim örneği” dedi.

Selim Alan için söyledikleri sözler için Osman Yayla’nın partiden ihracı için dilekçe yazdığını belirten Kayınova sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda:

“Bütün siyasi geçmişini kendi ağzı ile karalayan bir isim örneği sorsalar hangi ismi söylersiniz?

a-OSMAN YAYLA

b-OSMAN YAYLA

c-OSMAN YAYLA

Cumhuriyeti dibinden bombalıyorlar, Atatürk'e hergün yeni bir hakaret var, her yer suç mahalli, çocuklar, kadınlar, tacizler, tecavüzler cinayetler bitmiyor, beton belediyeciliği ile şehir talan edilmiş, emekliler emekçiler aç sefil, yandaş olmayan sermayeye çöküyorlar, ihaleler, doğrudan teminler almış yürümüş, montaj video ile partimize genel başkanımıza terörist denmiş, savunduğu adam bu montajı belediyenin resmi internet sitesinde yayınlamış, algının, yalanın, talanın bini bin para. Tuzu kuru bu sayın avukat abimiz her şey çok güzel demiş. Ö.S.ALAN seni listesine alsın sayın abimiz, konuştuğunuza değsin bari..

Sana yazıklar olsun, abi diyoruz da kendimize saygımızdan emin ol sana değil...” dedi.

Kayınova'nın Osman Yaylanın paylaşımına yaptığı yorum şu şekilde:

Editör: U. G.