Metin demir Haberleri

metin demir haberleri ve güncel metin demir gelişmeleri, metin demir ile ilgili tüm video, metin demir fotoğrafları ve metin demir haberleri Z Haber Zonguldak’ın Gerçek Haber Kaynağı sitemizde


GÜNDEM

ZTSO Başkanı Metin Demir ve İş İnsanı Rasim Cin Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Zonguldak Milletvekili...

GÜNDEM

Zonguldak TSO Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir AB Projesi kapsamında İspanya’da ziyaretlerde bulunuyor.

GÜNDEM

Zonguldak Valisi Osman Hacıbektaşoğlu Çaycuma ve Gökçebey’de devam eden OSB projeleri ile ilgili TSO Başkanlarından bilgi aldı.

GÜNDEM

Zonguldak’ın Gökçebey İlçesine kurulacak olan Organize Sanayi Bölgesi (OSB) açıklanan Tasarruf Politikası nedeni ile gecikecek.

GÜNDEM

ZTSO Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir ve ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş Zonguldak için Ankara'da temaslara başladı.

GÜNDEM

Zonguldak’ta maden ocağı sahipleri artan maliyetler nedeni ile sorunlar yaşarken ZTSO Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir Enerji Bakanlığı’na çağrıda bulundu.

Zonguldak

Zonguldak TSO Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir Sistem Global Yetkilileri ile birlikte Belediye Başkanı Tahsin Erdem’i ziyaret etti.

Zonguldak

Zonguldak Ticaret Ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir, iş insanı Esat Sami Türk’ün annesinin vefatı dolayısıyla taziye mesajı...

GÜNDEM

ZTSO Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir Gençlik Ve Spor İl Müdürü Hakan Yüksel’i ziyaret etti.

Zonguldak

ZTSO Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir BOTDO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon’u ziyaret etti.

Zonguldak

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Metin Demir ve Bulutistan Yönetim Kurulu üyeleri ile beraberindeki heyet Rektör Özölçer’e ziyarette bulundu.

Zonguldak

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Metin Demir ve Bulutistan Yönetim Kurulu üyeleri Altuğ Eker ve Hakan İnanır ile beraberindeki...