Işkur Haberleri

işkur haberleri ve güncel işkur gelişmeleri, işkur ile ilgili tüm video, işkur fotoğrafları ve işkur haberleri Z Haber Zonguldak’ın Gerçek Haber Kaynağı sitemizde


GÜNDEM

Zonguldak İş-kur İl Müdürlüğü’nden yapılan duyuruya göre Zonguldak Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne 10 kişi alınacak.

Zonguldak

Zonguldak Karaman Belediyesi bünyesine 1 kaynakçı personel alımı yapacak.

Zonguldak

Zonguldak Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Okan Şentürk, 2024 yılı işgücü Piyasası Araştırması ile ilgili saha çalışmasının 15 Nisan...

Zonguldak

İŞKUR İl Müdürü Okan Şentürk, Zonguldak Esnaf ve Sanatkarlar Odası birliğine bağlı ZESOB Eğitim Geliştirme ve Yatırım Üretim San. Tic.A.Ş’yi...

GÜNDEM

İŞKUR tarafından yapılan açıklamaya göre engelli ve eski hükümlü vatandaşlara yönelik desteklerde artış yapıldığı ifade edildi.

ÇAYCUMA

Çaycuma Perşembe Belediyesi bünyesine çalıştırılmak üzere 1 şoför işçi alımı yapacak.

GÜNDEM

Gelecek 10 yılda öne çıkması beklenen meslekler belli oldu. Peki geleceğin meslekleri neler? Gelecek 10 yılda hangi meslekler öne çıkacak?

Zonguldak

İŞKUR tarafından yapılan duyuruya göre TYP ödemeleri bayram öncesinde yapılacak.

GÜNDEM

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı KPSS puan şartı olmadan belirtilen kadrolarda İŞKUR üzerinden 69 sürekli işçi alımı yapacağını duyurdu.

Zonguldak

İŞKUR tarafından ZMİ Enerji bünyesinde çalıştırılmak üzere 30 madenci alınacak.

Zonguldak

APAK Grup elektromekanik bünyesinde çalıştırılmak üzere 40 kişilik elektrikçi alımı yapılacağı duyuruldu.

ULUSAL

81 ilde yer alan hastane ve polikliniklerde görevlendirmek üzere İŞKUR üzerinden en az lise mezunu hemşire alımı yapılacağı ilan edildi.