Iptal Haberleri

iptal haberleri ve güncel iptal gelişmeleri, iptal ile ilgili tüm video, iptal fotoğrafları ve iptal haberleri Z Haber Zonguldak’ın Gerçek Haber Kaynağı sitemizde


GÜNDEM

Zonguldak Ereğli’de 4-5-6-7 Temmuz’da yapılacak 24. Uluslararası Sevgi, Barış, Dostluk, Kültür ve Sanat Festivali'nin iptal edildiği resmi olarak açıklandı.

GÜNDEM

Zonguldak Ereğli’de 4-5-6-7 Temmuz’da yapılacak 24. Uluslararası Sevgi, Barış, Dostluk, Kültür ve Sanat Festivali iptal mi edildi?

GÜNDEM

7. Çaycumalılar Buluşuyor etkinliklerinde Çaycumalılarla bir araya gelmesi planlanan Celal Şengör’ün programı iptal edildi.

GÜNDEM

Zonguldak-İstanbul yolu üzerinde Radar denetimi yapılıyor kontrol yapılıyor." uyarısı yaptıkları için ceza yazılan sürücülerin cezaları iptal edildi.

GÜNDEM

ASKF ve Futbol İl Temsilciliği yarın oynanacak olan karşılaşmalarla ilgili kararını verdiler.

GÜNDEM

Yoğun kar yağışı nedeniyle tüm amatör futbol maçları ileri tarihe ertelendi.

GÜNDEM

Zonguldak U16 liginde  Karadonspor ile Sarayspor takımları karşı karşıya geldi. Sakatlanan oyuncular nedeni ile maç iptal edildi

GÜNDEM

Zonguldak’ta etkili olan fırtına nedeni ile hafta sonu yapılması planlanan açıköğretim sınavları haricinde tüm sınavlar iptal edildi.

GÜNDEM

Zonguldak  İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Meteorolojiden alınan bilgi ve AFAD uyarılarını dikkate alarak hafta sonu (25-26 Kasım) tüm kurs ve...

GÜNDEM

Zonguldak Belediyesi'nin düzenlediği 3x3 Sokak Basketbol’ turnuvası şiddetli yağmur nedeniyle iptal oldu. 

Zonguldak

Zonguldaklı asker Mustafa Sezer’in şehit düşmesi nedeni ile Kdz Ereğli Belediyesi yaz etkinliklerini iptal ettiğini duyurdu.

GÜNDEM

Anayasa Mahkemesi (AYM) Öğretmenlik Meslek Kanunu'nun bazı maddelerinin iptaline karar verdi.