Yarbay Toprak ve Üsteğmen Karaağaç'tan Tahsin Erdem'e ziyaret! Yarbay Toprak ve Üsteğmen Karaağaç'tan Tahsin Erdem'e ziyaret!

Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi’nde Z HABER’in gündeme getirdiği anjiyografi cihazının hizmete alınamadığı hastaneden kardiyoloji uzmanları ayrılmaya devam ediyor.
Atatürk Devlet Hastanesi’nin sevilen ismi Kardiyoloji Uzmanı Dr. Edip Can Özgünoğlu da hastaneden ayrılanlar arasında yer aldı.
Mesai arkadaşları Edip Can Özgünoğlu ile son mesai gününde bir araya geldi.
Z HABER’in gündeme getirdiği atıl durumda bulunan son sistem anjiyografi cihazının ise ne zaman hayata geçirileceği merak ediliyor.
Z HABER’in Zonguldak’ta kullanılmadığı ve ekip oluşturulamadığı için deprem bölgesi illerden birine gönderilmek istenen cihaz ile ilgili yayınları üzerine bakanlık cihazın alınmasını durdurmuştu. 
Z HABER ayrıca 2 yıldır kutusunda bekletilen cihazın başka bir şehre gönderilmek yerine böyle bir cihaza ihtiyacı olan Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne verilmesini önermiş Atatürk Devlet Hastanesi yönetimi ise gerekli hekim sayısına ulaşılarak sistemin çalıştırılacağını ileri sürmüştü.

Editör: Bekir Ekici