Bartın'dan gelinini aramak için programa gelen Cemile, anlattıklarıyla programa damga vurdu. Öyle ki Esra Erol, "Duyduklarım karşısında küçük dilimi yuttum" dedi.

"GELİNİMİ BULMAK İSTİYORUM"

2023 yılında Zonguldak'ta boşanma nedenleri belli oldu 2023 yılında Zonguldak'ta boşanma nedenleri belli oldu

55 yaşındaki Cemile Korkut 'Canım gelinim kayıplara karıştı. Oğlum onu incitti. Gelinimi bulmak ve onu eve götürmek istiyorum' diyerek Esra Erol'un yardımını istedi.

Esra Erol, Cemile Korkut'un gelini Zeynep Nazan'ı bularak stüdyoya getirdi. Zeynep'in eşi de programa katılıp eşine önce dönmesi için yalvardı sonra eşinin başka birisiyle kaçtığını öğrenince tazminat istediğini söyledi. Ancak programda şok eden itiraflar geldi. Zeynep Korkut, kayınvalidesinin kendisini çok sevdiğini söyledi ve psikolojik sorunları olan kayınpederinin de bakıma ihtiyacı olduğunu dile getirdi.

"FARE ZEHRİ İÇİRECEKTİM"

Korkut, "Kayınvalidem bana 'kocamı korkut' dedi. Kayınvalidemle birlikte kayınpederime fare zehri içirdik" ifadelerini kullandı. Kayınvalide Cemile ise iddiaları reddederek, "Gelinim kendisi yaptı. Evde fare oluyordu evde fare zehir vardı. Suya döktük içirdik. Bu kocamla çok kavga ediyordu. Ben de yapalım dedim. Biz beraber ortağız bu işte" dedi. Zeynep Korkut, "Kayınvalidemle kayınpederimin içeceğine fare zehiri koyduk. Ben bardakları sonra değiştirdim" diye konuştu. Kayınvalide Cemile, "Eğer ortaya çıksaydı gider birlikte yatardık. Gelinimle kavga ediyor diye kocama fare zehri içirecektim" diyerek herkesi şaşırttı.

ESRA EROL KÜÇÜK DİLİNİ YUTTU

Esra Erol duydukları karşısında ne diyeceğini bilemedi ve bunu neden yaptıklarını sordu. Selçuk Korkut ise annesi ve eşinin bunu maddi sıkışıklık yüzünden yaptığını söyledi. 'Kredileri biteceği için bunu yapmışlar. Bunlar onu planlamış' ifadelerini kullandı.

Esra Erol 'İnanamıyorum. Gerçekten küçük dilimizi yuttuk' dedi. Selçuk Korkut tüm bunların yanı sıra eşi Zeynep Nazan Korkut'un kendisine şiddet uyguladığını ve onu ısırdığını söyledi.