Salon Futbolu Bölgesel Lig grup müsabakaları ZBEÜ'de yapılacak! Salon Futbolu Bölgesel Lig grup müsabakaları ZBEÜ'de yapılacak!
Zonguldak Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Başkan Adayı Ömer Selim Alan, mesai arkadaşlarıyla birlikte iftar açarak "Yenilenen, gelişen Zonguldak'ımız için emek sarfeden tüm mesai arkadaşlarımız ile birlikte şehrimizin her alanında fark yaratıyoruz" Dedi.
İftar porgramı sonrası Selim Alan sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı.
Başkan Alan tarafından paylaşılan mesaj şu şekilde:
"Birlik Beraberliğimiz Daim Olsun İnşallah. Bu akşam şehrimize hizmet etme onurunu birlikte yaşadığımız mesai arkadaşlarımız ile iftar sofrasında bir araya geldik. Yenilenen, gelişen Zonguldak’ımız için emek sarfeden tüm mesai arkadaşlarımız ile birlikte şehrimizin her alanında fark yaratıyoruz.İnşallah bu birlik ve beraberlik, şehrimizi daha da ileriye taşıyacaktır.
Bu vesileyle, tüm mesai arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Birlikte nice güzel iftarlara, nice güzel Ramazanlara erişmemiz dileğiyle..
Rabbim, tuttuğumuz oruçları kabul eylesin.Bir 6 kişi görseli olabilirBir 2 kişi görseli olabilirBir 12 kişi görseli olabilir
Editör: Bekir Ekici