Türkiye’nin dört yanından kadın cinayetleri haberleri gelmeye devam ediyor. İstanbul’da iki genç kızın öldürülmesinin ardından bu defa Tekirdağ'ın Süleymanpaşa ilçesinde 24 yaşındaki Aysun Ahnas öldürüldü.
Alınan bilgiye göre, Aysun Ahnas (24), Eski Cami-Orta Cami Mahallesi'ndeki evinde, arkadaşı Baver Gözetir (26) ile henüz bilinmeyen nedenle tartıştı.
Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Gözetir, Ahnas'ı boğazından bıçakla yaraladı. Gözetir daha sonra kendini asarak intihar etti.

Ahnas'tan haber alamayan yakınları durumu polis ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen polis ve sağlık ekipleri Ahnas ve Gözetir'in öldüğünü belirledi.

Cumhuriyet savcının incelemesinin ardından gençlerin cesedi, otopsi yapılması için Tekirdağ Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

KAYITLAR MERCEK ALTINDA
Aysun Ahnas’ın ve Baver Gözeti’in telefonlarını incelemeye alan Polis iki isim arasında ayrılık tartışması yaşanmış olabileceği ihtimali üzerinde duruyor. Her iki gencin yakınları gelen haberle şok olurken polis geniş güvenlik önlemleri aldı.