Kerem Ökten'den Batı  Karadeniz'e  son dakika uyarısı! "Kuvvetli gelecek" Kerem Ökten'den Batı Karadeniz'e son dakika uyarısı! "Kuvvetli gelecek"

Ak Parti’dee kongre öncesinde il başkanlığı atamaları gündemde. Zonguldaklı gazeteci Cem Küçük Karabük Zonguldak Mersin gibi illerin il başkanlıkları ile ilgili tespitlerde bulundu.

Küçük yeni aday adayı olan isimlerin olduğunu belirterek şu ifadelere yer verdi

"Karabük, Zonguldak, Mersin gibi iller örnek veriyorum mesela burada aday adayları var. Bunlar daha önce diyelim ki Ak Parti'de görev yapmamış isimler veya son 1 yıldır geçen sene aday olmuş isimler.

Aday olmuşlar kazanmışlar kazanamamışlar ama ayrıca yine siyasetle ilgisi olmayan isimlere de teklifler gitti doktor iş insanı esnaf ev hanımı avukat diye söylüyorum ya bugün benim öğrendiğim 6-7 şehir için mesela görevlendirilen milletvekilleri var örneğin bugün Zonguldak'ta Karabük'te Mersin'de cuma namazı saati sonrası onlarla adaylarla görüşecekler Bir temayül yapılmış ve bir değişim başlıyor yani bir tartışacaklar görüşecekler önümüzdeki hafta muhtemelen belli olacak."