Kozlu Maden İşçileri Topbaşıspor şampiyon oldu! Kozlu Maden İşçileri Topbaşıspor şampiyon oldu!
Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından tüm yurtta olduğu gibi Zonguldak’ta da faaliyetlerini sürdüren spor okulları çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Gençler, birbirinden farklı 19 branş ile okuldan arta kalan zamanlarını Zonguldak Gençlik ve Spor il Müdürlüğü tesislerinde spor yaparak hem yeteneklerini keşfediyor hem de doyasıya eğleniyor.
19 branş ve uzman antrenörleri ile çalışmalarını sürdüren Zonguldak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bu sene 4 bin 660 gence sporu aşılamak ve bir yaşam biçimi haline getirmenin yanı sıra gençlerin yeteneklerini keşfetmek ve sosyalleşmelerine katkıda bulunmak için tüm imkanlarını sağlıyor.
Zonguldak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, cimnastikten futbola, atletizmden güreşe, judodan taekwondoya, hentboldan boksa, hokeyden, karateye, eskrimden badmintona, masa tenisinden okçuluğa, tenisten basketbola, voleyboldan, halter ve curlinge kadar birbirinden farklı sporlarla, 3-18 yaş aralığındaki gençlere ücretsiz olarak hizmetlerini sürdürüyor. Haftanın her günü hizmet veren Zonguldak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, sporu doyasıya yaşamak isteyen gençleri Fener Spor Kompleksi’ne bekliyor.