Cinsel ilişki teklifini kabul etmedi diye sevgilisini öldürdü! Cinsel ilişki teklifini kabul etmedi diye sevgilisini öldürdü!


Zonguldak Kömürspor’un  küme düşmesine neden olan Ankaraspor-Nazilli Belediyespor arasındaki şaibeli maç biteli bugün 18.gün 432 saat oldu.  Ancak TFF Etik Kurulu bu şaibeli maç ile ilgili hala bir açıklama yapmadı.   
Bilindiği şaibeli Ankaraspor-Nazilli Belediyespor maçı ilgili TFF Hukuk Kurulu başlattığı soruşturmanın dosyasını incelemek üzere TFF Etik Kurulu’na sevk etmişti. TFF Etik Kurulu, Hukuk Kurulu tarafından hazırlanan dosyayı incelemesi sonrasında dosyayı Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’na (PFDK) sevk etmesi bekleniyordu. Ancak TFF Etik Kurulu şaibeli maçın dosyasını henüz PFDK’ye göndererek bir karar aldıramadı.  Bu nedenle TFF Etik Kurulu Zonguldak ve ülke gündeminin tepkisini almaya devam ediyor.
Ayrıca şaibeli maç ile ilgili ulusal ve yerel gazeteler, internet siteleri olmak üzere, tüm ulusal kanallarda, ünlü spor yorumcuları Sinan Engin, Ahmet Çakar, Batuhan Karadeniz, Ümit Karan ve ünlü haber spikerlerin gündeminden düşürmediği ve tepki gösterdikleri şaibeli maçla ilgili TFF Etik Kurulu umursamaz tavırlarına devam ediyor.  
TFF Etik Kurulu, Zonguldak ve ülke gündeminin ayağa kalktığı şaibeli maçla ilgili henüz bir karar vermemesi nedeniyle Zonguldak Kömürspor yönetimi bir karar aldı.  Kırmızı-lacivertli yönetim, tribün liderleri ve taraftarlar ile birlikte “1991 Yılındaki Büyük Madenci Yürüyüşü”ne benzer  “BÜYÜK İSTANBUL YÜRÜYÜŞÜ” yapacak.  Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Salih Demir, yarın yapacağı basın toplantısında “BÜYÜK İSTANBUL YÜRÜYÜŞÜ” gününü tarihini açıklayacak.

Editör: U. G.