Zonguldak'ta narkotik düğmeye bastı! Tacirler tek tek yakalanıyor! Zonguldak'ta narkotik düğmeye bastı! Tacirler tek tek yakalanıyor!

Beyaz Tv’de Ertem Şener’in hazırlayıp sunduğu Beyaz Futbol programında yorumculuk yapan eski Milli futbolcu Sinan Engin, Zonguldak Kömürspor’un hakkını savunmaya devam ediyor. 
0-0 berabere biten ve Zonguldak Kömürspor'un küme düşmesine neden olan şaibeli Ankaraspor-Nazilli Belediyespor maçıyla ilgili 3.kez konuşan ünlü yorumcu Sinan Engin, TFF’ye seslenerek  bu şaibeli maçla ilgili kararı biran önce vermeleri gerektiğini ifade etti.  
Ünlü yorumcu  Sinan Engin, “Zonguldak halkı burada ki kararı bekliyor. Daha neyin kararını vereceksiniz maç bu. Oturun seyredin” diyerek TFF’nin biran önce kararı açıklaması gerektiğini söyledi.   
 Ünlü yorumcu  Sinan Engin, Türkiye Futbol Federasyonuna seslenerek şu ifadelere yer verdi: “Zonguldak halkı burada ki kararı bekliyor. Daha neyin kararını vereceksiniz maç bu. Oturun seyredin. Bir buçuk saatlik maç bu oturun seyredin.  Ben seyredeyim söylerim size. Beni seyrettirin ben sizi ne olduğunu söylerim. Zonguldak halkı maçı bekliyor. Biran evvel kararı açıklayın.”