Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK), yer üstü işyerlerinde daimi işçi statüsünde çalıştırılmak üzere toplam 44 nitelikli eleman alımı kura sonuçları belli oldu.

16-22 Nisan 2024 tarihleri arasında 2 bin 450 kişinin başvuru yaptığı yaptığı işçi alımında kuralar bugün TTK  İş Sağlığı Güvenliği ve Eğitim Dairesi Başkanlığı Konferans Salonu'nda tamamlandı. 

Kurada adı çıkan asil adaylara ulaşmak için tıklayınız:

Yedek listede adı çıkanlar şu şekilde:

Kuvvetli Akım Tesisatçısı (YEDEK LİSTE): 

  1. Atakan Çavdar 
  2. Atakan Çevik 
  3. Bedri Ergin 
  4. Efe Kerim Üstündağ 
  5. Emre Keserci 
  6. Erkut Çam 
  7. Mercan Arslan 
  8. Mert Can Altınışık 
  9. Muhammet Alanko 
  10. Mustafa Atmaca 
  11. Recep Kurt 
  12. Tufan Çelebioğlu 

Kaynakçı (YEDEK LİSTE):

  1. Ahmet Kardaş 
  2. Batuhan Şebek 
  3. Can Avcı 
  4. Doğukan Yılmazer 
  5. Gürol Solmaz 
  6. Hayrullah Yelman 
  7. Kadir Kurşun 
  8. Miraç Abalı 
  9. Muhammet Ali Yılmaz 
  10. Yasin Esen 

Mekanizasyon Pres işçisi (YEDEK LİSTE): 

  1. Abdulkadir Demircan 
  2. Anıl Aydın 
  3. Atakan Demirci 
  4. Barış Kandemir 
  5. Beytullah Topçu 
  6. Bilal Özdemir 
  7. Dilek Aktekin 
  8. Durukaan Uludağ 
  9. Emirkan Köroğlu 
  10. Emre Çetin 
  11. Emrullah Aydın 
  12. Enes Alagöz 
  13. Enes Efe 
  14. Ensar Atar 
  15. Erdem Akyüz 
  16. Hakan Seyhan 
  17. Halil Efe 
  18. Hasan Can Toprak 
  19. Hüseyin Vurmaz 
  20. İsa Asan 
  21. İskender Duman 
  22. Kemal Kaymaz 
  23. Kemal Yılmaz 
  24. Kerim Sever 
  25. Mertkan Seven 
  26. Mevlüt Çankaya 
  27. Muhammet Turan 
  28. Namık Çelik 
  29. Nuri Gökdemir 
  30. Nurullah Mucık 
  31. Ömer Çetin 
  32. Özcan Şencan 
  33. Salih Tuğra Pirecioğlu 
  34. Samim Azman 
  35. Şafak Çulcu 
  36. Taner Toplu 
  37. Tarık Bozdoğan 
  38. Ümit Yılmazer 
  39. Ünal Özcan 
  40. Volkan Memiş 
  41. Volkan Yıldırım 
  42. Yakup Can Karameşe 

Motor İmalat Bakım ve Onarım (YEDEK LİSTE): 

  1. Mehmet Şahin 
  2. Şafak Şahin 

Mekaniker kompesör (YEDEK LİSTE): 

  1. Anıl Keser 
  2. Emrah Etcik 
  3. Emre Başoğlu 
  4. Emrecan Yumurtacı 
  5. Fatih Alper 
  6. Ferhat Şen 
  7. Mertcan İsmail Kuru 
  8. Muhammet Emir Türkmen
  9. Sefa Yalılı 
  10. Soner Yaman 
  11. Yiğitcan Bayramcı 
  12. Yunus Şen 

Vinç Operatörü (YEDEK LİSTE): 

Ak Parti toplantısında neler konuşuldu? Ak Parti toplantısında neler konuşuldu?
  1. Aytaç Keskin 
  2. Fatih Günçiçek 
  3. İlker Yavuz 
  4. Mehmet Karakuş 
  5. Mehmet Samet Demircan 
  6. Muharrem Çimen 
  7. Nurullah Kavşur 
  8. Onur Özmen

Numuneci (YEDEK LİSTE):

  1. Emirhan Açıkgöz 
  2. Semih Bayar

Editör: U. G.