Posbıyık "Ereğli'nin uşağı ERDEMİR'e alınmıyor!" Posbıyık "Ereğli'nin uşağı ERDEMİR'e alınmıyor!"

Bölgesel Amatör Lig 6. Grup'ta mücadele eden temsilcimiz Kdz. Ereğli Belediyespor, 13.hafta ve ilk yarının son maçında 7 Ocak 2024 Pazar günü Şehit Vefa Karakurdu Stadı'nda saat 14:00'de konuk edeceği Geredespor maçı hazırlıklarını bir günlük iznin ardından dün başladı.

Antrenman öncesinde ise Genç Ereğliler Taraftar Grubu lideri Burhan Önder ve ekibi, Eflatun-Beyazlı ekibin Şehit Vefa Karakurdu Stadı'nda ki antrenmanını ziyaret ederek, Teknik Direktör İbrahim Karaduman ve yardımcılarına hoş geldin derken, futbolcuların da yeni yılı kutladılar.

Ayrıca taraftarlar teknik heyet ve  futbolculara tatlı ikramında bulunurken, deplasmanda Sincan Belediyespor karşında aldıkları 3-2'lik galibiyet nedeniyle tebrik ederken, Geredespor maçın da ise takımdan mutlak galibiyet isterken, yeni yılda da şampiyonluk istediler.

Teknik Direktör İbrahim Karaduman ise Genç Ereğliler Taraftar Grubu lideri Burhan Önder ve ekibine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederken, "İyi günde kötü günde hep sizleri yanımızda görmek istiyoruz. Sincan Belediyespor galibiyeti sonrasında sırada Geredespor maçı var. İlk yarının son maçı ve zirve yarışı için çok değerli bir maç. Bu maçta siz taraftarlarımızı ve tüm Ereğli futbol severleri tribünleri doldurmasını istiyoruz ve bize destek olmasını istiyoruz. Sizin desteğinizle bu maçı kazanarak ilk yarıyı mutlu kapatmak istiyoruz."dedi

Karaduman:" İkinci yarı da yapacağımız takviyelerle Kdz. Ereğli Belediyespor'umuzu bir üst lige çıkarmak bunun içinde ekibim ben ve futbolcularım elimizden gelinin en iyisini yapacağız. Tek hedefimiz siz taraftarlarımızı ve Ereğli halkını mutlu etmek olduğunu." söyledi.

Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

Ziyaretin ardından Kdz. Ereğli Belediyespor, Geredespor maçının hazırlıklarını Teknik Direktör İbrahim Karaduman nezarinde başladı. Antrenman 1saat 30 dakikada sürerken, ısınma hareketleri, top çalışması ve güç çalışmasının ardından yarı sahada yapılan çift kale maçla günü tamamladı.

Öte yandan Eflatun-Beyazlı ekibin geçtiğimiz hafta deplasmanda Sincan Belediyespor karşında aldığı 3-2'lik galibiyet nedeniyle teknik heyet ve futbolcuların Geredespor maçı öncesinde moralli olduğu gözlendi.