banner3

banner17

Galatasaray'dan Doumbia müjdesi!

Transferde nefesler tutuldu son vuruşlar bekleniyor…

SPOR 16.09.2020, 10:22 16.09.2020, 22:19
16082
Galatasaray'dan Doumbia müjdesi!

Galatasaraytaraftarlar, Fernandinho'yu konsantre olurken sarı-kırmızılı ekibin listesinde yer alan Idrissa Doumbia için de olumlu haberler gelmeye devam ediyor. Record gazetesi yazarı Krithinas, Doumbia'nın takımı adına gelecek sezon planlamalarına dahil edilmediğini duyurdu.

Galatasaraylı taraftarlar, Fernandinho'yu konsantre olurken sarı-kırmızılı ekibin listesinde yer alan Doumbia için de olumlu haberler gelmeye devam ediyor. Record gazetesi yazarı Sergio Krithinas, Galatasaray'ın Doumbia'yı isterse alabileceğini söyledi. Radyospor'da Özgür Sancar'a konuşan Krithinas, ''Ben transferin çok mümkün olduğunu düşünüyorum. Sporting Lizbon oyuncuya yeni sezon planlaması içinde yer vermeyecek" diye konuştu.

"ÇOK FAYDALI OLUR"   

Doumbia'nın iyi bir futbolcu olduğunu belirten Sergio Krithinas, Galatasaray'a yararlı olabilecek kapasitede olduğunu söyledi. Krithinas şöyle konuştu: Bence çok iyi bir oyuncu. Fiziksel değerleri iyi. Birebirde başarılı, mücadeleci bir oyuncu... Galatasaray'a çok faydalı olacağına inanıyorum. Güçlü ve gelişime açık bir oyuncu'' dedi.

Kaynak: HABER MERKEZİ
Yorumlar (0)