Ak Parti Zonguldak Milletvekili Saffet Bozkurt, Kurban Bayramı dolayısıyla Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Teşkilatı, Büyük Birlik Partisi İlçe Teşkilatı ve CHP Kdz Ereğli İlçe Teşkilatı'nı ziyaret etti. Ziyarette bayramın kardeşlik ve dayanışma ruhuna vurgu yapılarak karşılıklı olarak bayram tebrikleri iletildi.

Bozkurt’un sosyal medya hesabındaki paylaşımı şu şekilde:

“Cumhur İttifakı Ortaklatımız Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Teşkilatı, Büyük Birlik Partisi İlçe Teşkilatı ve CHP Kdz Ereğli İlçe Teşkilatı'na bayram ziyareti gerçekleştirdik.

MHP KDZ EREĞLİ İLÇE TEŞKİLATI ZİYARET

İlk olarak Cumhur İttifakı ortağımız Milliyetçi Hareket Partisi Kdz Ereğli İlçe Başkanı Rahman Demirtürk ve yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ederek bayramlarını kutladık.

MHP Kdz Ereğli İlçe Teşkilatı'na misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyorum.

CHP KDZ EREĞLİ İLÇE TEŞKİLATI ZİYARET

İkinci ziyaretimizi Cumhuriyet Halk Partisi Kdz Ereğli İlçe Başkanı Ali Kocamanoğlu ve yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ettik.

Bu ziyaretlet vesilesiyle, bayramın kardeşlik ve dayanışma ruhuna uygun olarak farklı siyasi partiler arasındaki diyalog ve işbirliğinin önemini bir kez daha vurgulama fırsatı bulduk.

CHP Kdz Ereğli İlçe Teşkilatı'na gerçekleştirdiğimiz bu anlamlı ziyarette, karşılıklı olarak bayram tebrikleri iletildi ve ülkemizin huzuru, refahı ve birliği için ortak temenniler dile getirildi. Bu tür ziyaretlerin, siyasi farklılıklarımızı bir kenara bırakıp ortak değerler etrafında buluşmamıza vesile olduğuna inanıyorum.

Bayramın getirdiği barış ve hoşgörü ikliminin, siyasette de hakim olması gerektiği düşüncesiyle, ülkemizin ve İlçemizin yararına olacak her türlü işbirliğine açık olduğumuzu bir kez daha ifade ettik. CHP Kdz Ereğli İlçe Teşkilatı'na misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyorum.

BBP KDZ EREĞLİ İLÇE TEŞKİLATI ZİYARET

Zonguldak Kömürspor'un alt yapısı Sarayspor ile güçlenecek! Zonguldak Kömürspor'un alt yapısı Sarayspor ile güçlenecek!

Üçüncü ziyaretimizi Cumhur İttifakı Ortaklarımızdan Büyük Birlik Partisi Kdz Ereğli İlçe Başkanımız Yusuf Karaoğlu ve yönetim Kurulu üyelerini ziyaret ederek bayramlarını kutladık.

BBP Kdz Ereğli İlçe Teşkilatı'na misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyorum.

Bu vesileyle tüm vatandaşlarımızın bayramını en içten dileklerimle kutlarım.

Bu bayramın, ülkemizde birlik ve beraberliğin pekişmesine vesile olmasını temenni ediyorum.”