Ziyaret Haberleri

ziyaret haberleri ve güncel ziyaret gelişmeleri, ziyaret ile ilgili tüm video, ziyaret fotoğrafları ve ziyaret haberleri Z Haber Zonguldak’ın Gerçek Haber Kaynağı sitemizde


GÜNDEM

Zonguldak’ta Kurban Bayramı tatili hareketliliği sona erdi. Tatilin sona ermesi ile Zonguldak Valiliği Zonguldak’ta en çok ziyaret edilen noktaları yayınladı.

BARTIN

Bartın’da 80 milyon yıl önce volkanlardan akan lavların soğuyup kristalleşmesiyle oluşan bazalt kayalar, ilgi görüyor. Tabiat anıtı olarak turizme kazandırılan...

Zonguldak

Zonguldak Valisi Osman Hacıbektaşoğlu, TCG Kilimli Gemisi komutanlarını makamında kabul etti.

Zonguldak

Zonguldak'ta yer alan ve 3.5 milyon yıllık bir geçmişe sahip olan Gökgöl Mağarası, Kurban Bayramı süresince yoğun ilgi gördü.

Zonguldak

Zonguldak Valiliği, Zonguldak’ın Düşman İşgalinden kurtuluşunun 103. Yıldönümü nedeniyle TCG Kilimli gemisinin ziyarete açılacağını duyurdu.

Zonguldak

Ak Parti Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Yıldız, Kurban Bayramı ziyaretleri kapsamında köy ziyaretlerine devam ediyor.

Zonguldak

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Saffet Bozkurt, Kurban Bayramı dolayısıyla Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Teşkilatı, Büyük Birlik Partisi İlçe Teşkilatı ve...

GÜNDEM

Bartın'ın Amasra ilçesi girişinde, Kurban Bayramı tatilinde gelenler, uzun araç kuyrukları oluşturdu. Bayramın 3 gününde ilçeye 150 bin, Bartın genelindeki...

Zonguldak

MHP Zonguldak eski İl Başkanı Mustafa Korkutan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi ziyaret etti.

Zonguldak

Zonguldak'ta arife günü vatandaşlar yakınlarının mezarlarını ziyaret ederek temizlik yaptı, Kur'an-ı Kerim okuyup dua etti.

Zonguldak

Zonguldak’a Arjantin’den gelen 11 kişilik VIP turist kafilesi, 350 milyon yıllık tarihe tanıklık etmek için Gökgöl Mağarası’nı ziyaret etti.

Zonguldak

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı ve Özel kalem Müdürü Güray Topal, Zonguldak Belediye Başkanı Tahsin Erdem’i ziyaret etti.