Kırmızı-lacivertli temsilcimiz, ligin 4. Hafta maçında bugün kendi saha ve seyircisi önünde Aslan Yol Burhaniye Belediyespor’u konuk etti. 

Saat 16:00’da Site Kapalı Spor Salonunda oynanan karşılaşmada Aslan Yol Burhaniye Belediyespor karşısında muhteşem bir oyun ortaya koyan temsilcimiz Zonguldak Spor Basket 67, salondan 82-50 galip ayrıldı.  Kırmızı-lacivertli temsilcimiz, aldığı bu önemli galibiyetle ligde 4’de 4 yaparak namağlup olarak yoluna devam etti.  Ayrıca Zonguldak Spor Basket 67 ile Aslan Yol Burhaniye Belediyespor arasındaki karşılaşmayı Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan, Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş, Zonguldak AK Parti 27. Dönem Milletvekili Hamdi Uçar, Zonguldak İl Emniyet Müdürü Sinan Ergen, Zonguldak Gençlik ve Spor İl Müdürü Hakan Yüksel, Zonguldak Spor Basket 67 Kulüp Başkanı Kanat ve yönetimi başta olmak üzere yaklaşık bine yakın taraftar maçı izledi.  

9. haftanın hakemleri belli oldu! 9. haftanın hakemleri belli oldu!

Protokol ve taraftarlar maçın ardından kırmızı-lacivertli takımın aldığı galibiyet nedeniyle oyuncuları ve teknik heyeti alkışlayarak kutladılar.