Bakan Uraloğlu açıkladı! Tatilin son günü yola çıkmaları yasak! Bakan Uraloğlu açıkladı! Tatilin son günü yola çıkmaları yasak!
Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, Zonguldak'a gelerek Soğuksu Meydanı'nda miting yaptı. Miting sırasında konuşan Ömer Selim alan; "Güzel şehrimiz için çok daha çalışıp, çok daha hizmet etmeye yine yeniden  hazırız ve kararlıyız" Dedi.
Miting sonrası Selim Alan sosyal medya hesabından paylaşım yaparak şu sözleri söyledi;
"Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sn. Mehmet ÖZHASEKİ’nin teşrifleriyle kıymetli hemşehrilerimiz ile muhteşem bir atmosferde bir araya geldik. Sayın Bakanımızın kıymetli destekleriyle şehrimizin gelişimine katkı sunacak eserlerimizi yine hep birlikte hayata geçirecek, şehrimiz, gelişmeye, büyümeye ivme kazanmaya artarak devam edecektir inşallah.
Güzel şehrimiz için çok daha çalışıp, çok daha hizmet etmeye YİNE YENİDEN hazırız ve kararlıyız.
Bugüne kadar samimiyet, gayret ve azim ile şehrimizin kronikleşmiş sorunlarını çözmeye, daha yaşanabilir bir kent haline getirmek için kollarımızı sıvayarak yola revan olduk. Şimdi ise siz kıymetli hemşehrilerimizin desteğiyle 31 Mart’ta şehrimizde istikrar devam edecek, eser ve hizmetlerimiz aralıksız sürecek. Bizleri bağrına basan, bu muhteşem atmosfere ev sahipliği yapan duaları ile destek veren Terakki Mahallesi sakinlerimize, yürekleri hizmet için bir atan kıymetli hemşehrilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyor, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sn. Mehmet ÖZHASEKİ Beyefendiye güçlü destekleri için şükranlarımı sunuyorum. GÖNÜL BİRLİĞİMİZ DAİM OLSUN." Bir 1 kişi, kalabalık ve şunu diyen bir yazı 'PARTI' görseli olabilirBir 1 kişi, kalabalık ve yazı görseli olabilirBir 2 kişi, kalabalık ve yazı görseli olabilirBir 3 kişi ve şunu diyen bir yazı 'ÖMER SELİM AZAN' görseli olabilirBir bir veya daha fazla kişi, kalabalık ve yazı görseli olabilir
Editör: Bekir Ekici