Belediye İş Sendikası Başkanı Osman Karataş ile Gökçebey Belediye Başkanı Vedat Öztürk toplu sözleşmenin imzalarını attı.

Belediye İş Sendikası Zonguldak Şube Başkanı Osman Karataş; “2024 ve 2025 yıllarını kapsayan toplu sözleşme görüşmelerimiz neticesinde Gökçebey Belediyesi iştiraki Gök-Bel Ltd.Şti.’ e çalışan arkadaşlarımızın toplu sözleşme görüşmelerini tamamladık ve imzaları attık. Bu toplu sözleşmede emeği gecen basta belediye başkanımız olmak üzere komisyon üyelerine, sendika temsilcilerine teşekkür ediyorum. Arkadaşlarımıza hayırlı olsun, güle güle harcasınlar” dedi.

Tüm olanaklarını zorlayarak herkesin hakkını vermeye çalıştıklarını dile getiren Belediye Başkanı Vedat Öztürk, “Tüm olanaklarımız zorlayarak, işçilerimizin hakkını vermeye çalıştık. Herkese belli bir yaşam düzeyine ulaştıracak noktaya geldiğimizi sanıyorum.

Çalışanlarımızın haklarını bugüne kadar hep koruduk ve sonuna kadar da korumaya devam edeceğiz. Rabbim, aileleriyle birlikte güle güle harcamayı nasip etsin inşallah. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

İmzalanan toplu sözleşme ile Gökçebey Belediyesi bünyesinde personele yeni dönemde yüzde 40 ek zam uygulanacağı belirtildi.

Çaycuma sanayi kavşağında feci kaza Çaycuma sanayi kavşağında feci kaza