Tasarruf Haberleri

tasarruf haberleri ve güncel tasarruf gelişmeleri, tasarruf ile ilgili tüm video, tasarruf fotoğrafları ve tasarruf haberleri Z Haber Zonguldak’ın Gerçek Haber Kaynağı sitemizde


GÜNDEM

EnerjiSA Kurumsal Hizmetler Uzmanı Samet Kolcu, ZBEÜ’de düzenlenen toplantıda enerji tasarrufu ve enerji verimliliği konusunda bilgilendirmede bulundu.

Zonguldak

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer poliklinik binasının tasarruf tedbirlerinden ne düzeyde etkilendiğini açıkladı.

GÜNDEM

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde yapımı planlanan hükümet konağı ve emniyet müdürlüğü binası inşaatı tasarruf paketine takıldı.

GÜNDEM

Zonguldak Ereğli’de 4-5-6-7 Temmuz’da yapılacak 24. Uluslararası Sevgi, Barış, Dostluk, Kültür ve Sanat Festivali'nin iptal edildiği resmi olarak açıklandı.

GÜNDEM

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, düzenlediği basın toplantısında Cumhurbaşkanlığı Tasarruf Tedbirleri Genelgesinin elini kolunu bağladığını ifade etti.

GÜNDEM

Kamuda tasarruf tedbirleri kapsamında ikinci mali önlemler paketi geliyor. Yeni atılacak adımların 4 aşamalı ayağında en dikkat çeken kısım vergi...

GÜNDEM

Zonguldak Ereğli’de 4-5-6-7 Temmuz’da yapılacak 24. Uluslararası Sevgi, Barış, Dostluk, Kültür ve Sanat Festivali iptal mi edildi?

GÜNDEM

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 2024 yılı memur alımı hakkında detayları paylaştı. Hemşire ve ebe atamaları ne zaman?

GÜNDEM

Zonguldak’ın Gökçebey İlçesine kurulacak olan Organize Sanayi Bölgesi (OSB) açıklanan Tasarruf Politikası nedeni ile gecikecek.

GÜNDEM

Enerji Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Demirci, Genel Maden İşçileri Sendikası’nı (GMİS) ziyaret etti. Ziyarette kamuda tasarruf tedbirleri konusu ele...

GÜNDEM

Kamuda 'tasarruf' paketi açıklandı: yeni dönemde yeni araç alma ve kiralama yok

ALAPLI

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin,4 yıl aradan sonra İller Bankası tarafından kredisi onaylanarak ihaleye çıkan GES (Güneş Enerji Sistemi) ile...