Sahil güvenlik Haberleri

sahil güvenlik haberleri ve güncel sahil güvenlik gelişmeleri, sahil güvenlik ile ilgili tüm video, sahil güvenlik fotoğrafları ve sahil güvenlik haberleri Z Haber Zonguldak’ın Gerçek Haber Kaynağı sitemizde


ULUSAL

İçişleri Bakanlığı Sahil Güvenlik Komutanlığı Uzman Erbaş alımı yapacağını duyurdu. Son başvuru tarihinin 14 Haziran olduğu belirtildi.

GÜNDEM

Bartın’ın Amasra Boztepesi’nde balık tutmak amacı ile gittiği kayalıklarda mahsur kaldı. Mahsur kalan vatandaş Sahil Güvenlik ekipleri tarafından botla kurtarıldı.

GÜNDEM

Türkiye sularından yasa dışı çıkıp, Ukrayna açıklarında tekne ile balık avlayanlar, operasyonla yakalandı.

BARTIN

Bartın'ın Amasra ilçesinde denizde sörfü yapan bir şahıs, sahil güvenlik ekiplerini alarma geçirdi. Ekipler, bölgede sörf yapmanın tehlikeli olduğunu söyleyerek...

KDZ EREĞLİ

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde Bozhane Limanı içerisinde yolunu şaşıran yavru yunusu Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri kurtardı.

GÜNDEM

Karadeniz’in kıyı şeridindeki kentlerde duyulan ve sosyal medyanın gündemine oturan esrarengiz sesin kaynağı 36 saattir çözülemedi.

GÜNDEM

Rusya'nın Novorossiysk limanından 23 mürettebatıyla İskenderun limanına giden Malta bandıralı ticari gemide bulunan ve Bartın açıklarında kaybolduğu ihbar edilen Türk...

GÜNDEM

Zonguldak’ta büyük bir deniz faciasına neden olabilecek mayın balıkçılar tarafından bulunduktan sonra boş arazide patlatıldı.

GÜNDEM

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde fırtınada batan 'Kafkametler' isimli Türk gemisindeki kayıp 11 mürettebatı arama çalışmaları devam ediyor.

GÜNDEM

Sahil Güvenlik deniz ve hava ekiplerinin Cumhuriyetin 100. yıl dönümü nedeniyle Karadeniz'de yaptığı gösteriler, izleyenlerin nefesleri kesti. Bahriyelilerin gövde gösterisi...

Zonguldak

Zonguldak İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş, Sahil Güvenlik Komutanlığını ziyaret etti.