Nikah Haberleri

nikah haberleri ve güncel nikah gelişmeleri, nikah ile ilgili tüm video, nikah fotoğrafları ve nikah haberleri Z Haber Zonguldak’ın Gerçek Haber Kaynağı sitemizde


GÜNDEM

Zonguldak'ta görev yapan Emniyet Müdür Yardımcısı Selçuk Yılmaz'ın kızı Selay Buse Yılmaz; Amerikalı bilgisayar mühendisi Ian Campbell Simmons ile dünyaevine...

Zonguldak

AK Parti Zonguldak İl Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Gülay’ın kızı Merve Gülay ve Fatih Uygun dünyaevine girdi.

GÜNDEM

Zonguldak’ın tanınmış iş insanı Yusuf Yılmaz ve Münire Yılmaz’ın kızı Büşra Yılmaz, Ayla ve Melih Kıymaz’ın oğlu Mesut Kıymaz ile...

GÜNDEM

Av. Buse Meriç ile Av. Güven Yiğit Dedeman Otel’de düzenlenen nikah merasimi ile dünyaevine girdi.

Zonguldak

Zonguldak’ta kemik büyümesi bozukluğu hastası Alimen Gülpınar ile İrem Şükran Gülpınar çifti nikah kıyarak dünyaevine girdi.

Zonguldak

Bülent Ecevit Üniversitesi Edebiyat Bölümü Öğretim görevlilerinden Melek Ceren Çakır ile öğretim görevlisi Ali Yumurtacı dünyaevine girdi.

DEVREK

Devrek Belediye Başkanı Özcan Ulupınar, göreve başladığı ilk saatlerde ilk nikahını kıydı.

Zonguldak

Zonguldak’ın tanınan isimlerinden, Ekin Nur Keskin ve Tümay Girgin Belediye Nikah salonunda düzenlenen törenle dünya evine girdi.

MAGAZİN

Selma ve Tuğran Çakır çiftinin kızı Zeynep Yaren Çakır ile Canan ve Bülent Yıldırım çiftinin oğlu Caner Yıldırım dünyaevine girdi.

GÜNDEM

Zonguldak Romanların Derneği Başkanı Rıza Demir, nikahtan önce düğün yapan roman vatandaşları uyardı.

MAGAZİN

Zonguldak'ın sevilen ve köklü ailelerinden Sultan ve Ömer Babaoğlu'nun kızı Halime ile Ayşe ve Mehmet Bozkurt'un oğlu Yağız dünyaevine girdi.