Kafe Haberleri

kafe haberleri ve güncel kafe gelişmeleri, kafe ile ilgili tüm video, kafe fotoğrafları ve kafe haberleri Z Haber Zonguldak’ın Gerçek Haber Kaynağı sitemizde


EKONOMİ

Resmi Gazete'de yayımlanan kararla lokanta ve kafelerde satılan yiyecek ve içeceklere ilişkin düzenleme geldi. Buna göre, lokantaların hizmetlerini, et, su,...

ULUSAL

Hazine ve Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı, resmi internet sitesinde yayınladığı tebliğe göre lokanta ve kafelerde KDV oranlarında artış yapılacak.

GÜNDEM

Bartın'da 1 Ocak'tan itibaren zorunlu hale getirilen kafe ve restoran gibi gıda işletmelerinin önüne fiyat tarifesi konulması ile ilgili uygulamaya...

Zonguldak

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Adalet Bakanlığında devir alınarak kütüphane yapılan eski Cezaevinin yanında açılacak kafe için anket oluşturdu.

GÜNDEM

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, şehir dışı programının ardından Ereğli’ye dönüşünde ilk olarak belediyenin sahada yürüttüğü çalışmaları yerinde denetledi.

GÜNDEM

Adana'da bir kafede Kan Donduran Olay yaşandı, Arkasından yaklaştığı adamı ensesinden vurdu. Masada oturanlar ve kafedeki diğer müşteriler etrafa kaçışıyor

ASAYİŞ

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde bir kişi tartıştığı kadını yumrukla bayılttı. Kadın hastaneye kaldırılırken, şahıs polis ekiplerince gözaltına alındı.

Zonguldak

Zonguldak Belediyesi tarafından işletilecek olan fener Çay Bahçesi hizmete açıldı.

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Erdemir Kültür Merkezi Altında yer alan alana yapılacak yeni kafeterya çalışmalarını inceledi.

GÜNDEM

Zonguldak’ta üniversite mevkiinde bulunan bir kafede yangın çıktı. Çıkan yangında 1 kişi yaralanırken itfaiye ekipleri yangını kontrol altına aldı.