BEÜ Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer, Kdz. Ereğli TSO Başkanı Arslan Keleş ve yönetimini makamında ziyaret etti. Ziyarette Kdz. Ereğli TSO Meclis Başkanı Tasin Tanyıldız, Meclis Başkan Yardımcısı Zeynep Güven, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Serdar Bakkaloğlu, Harun Günönü, Yönetim Kurulu Üyeleri Cem Gül, Kadir Çaygeç, Mete Yazıcı ve Ali Özkan hazır bulundu. 

Karşılıklı fikir alışverişinin gerçekleştiği ziyarette Prof. Dr. Özölçer, Ereğli Eğitim Kampüsü projesi hakkında ki gelişmeleri anlattı.  Prof. Dr. Özölçer, Kdz. Ereğli Eğitim Kampüsü ve mevcut fakülte ve yüksekokullara verdikleri desteklerden dolayı Kdz. Ereğli TSO Başkanı Arslan Keleş’e teşekkür etti.

Ereğli Eğitim Kampüsü’nün Ereğli adına çok önemli olduğunu vurgulayan Kdz. Ereğli TSO Başkanı Arslan Keleş, Kdz. Ereğli’nin eğitime verdiği önemi vurgulayarak, bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra yapılacak her çalışmaya da her türlü desteği vereceklerini söyledi. Başkan Keleş Prof. Dr. Özölçer’e ziyareti için teşekkür ederken çalışmalarında başarılar diledi.