Turistler Zonguldak'a neden gelmiyorlar? Turistler Zonguldak'a neden gelmiyorlar?

CHP Devrek İlçe Başkanlığında yapılan törene, Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, CHP Devrek İlçe Başkanı Uğur Dikenli ve partililer katıldı.

Törende konuşan Başkan Bozkurt, “Gerek Devrek’te, Zonguldak’ta gerekse ülke genelinde Cumhuriyet Halk Partisine, partimize katılımlar her geçen gün daha da artıyor. Türkiye büyük sorunlar sarmalı içindedir. Bütün sorunları çözecek, çözüm önerileri ve projeleri olan tek parti Özgür Özel’in önderliğinde CHP ve kadrolarıdır. Halkımız umutsuz olmasın, ülkeyi içinde bulunduğu durumdan çıkaracak, halkımızı her türlü refaha kavuşturacak CHP’dir. İşte bu kardeşlerimizde ülkenin kurtuluşunu CHP’de gördüklerini belirterek aramıza katıldılar. Kendilerine hoş geldiniz, yeni eviniz hayırlı uğurlu olsun” dedi.
CHP Devrek İlçe Başkanı Uğur Dikenli de konuşmasında, partilerine katılanlara teşekkür ederek, “İlçemize ve ülkemize hayırlı uğurlu olsun” dileğinde bulundu.
Eski GP Devrek İlçe Başkanı ve yeni CHP’li Muharrem Pak da konuşmasında, “Ülkemizin ve Devrek’imizin kurtuluşunu CHP’li kadrolarda görüyoruz. Bu nedenle CHP’ye katılma kararı aldık. Şimdi de burada olmanın mutluluğunu yaşıyoruz” diye konuştu.
CHP’ye katılan vatandaşların rozetini Başkan Çetin Bozkurt, CHP İlçe Başkanı Dikenli ve parti yöneticileri taktı.

Editör: Tuğçe Atalar