30 yılı aşkındır Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesine hizmette bulunan Personel Daire Başkanı Bekir Kaleli, emekliye ayrıldı. ZBEÜ Rektörlüğü, Kaleli’nin emekliye ayrılması münasebetiyle Senato Salonunda veda töreni düzenledi. Törene ZBEÜ Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Bekir Hakan Bakkal, Prof. Dr. Servet Karasu, Genel Sekreter Prof. Dr. Zehra Safi Öz, genel sekreter yardımcıları, daire başkanları ve rektörlük çalışanları katıldı.

ZBEÜ Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer, Kaleli’nin 30 yılı aşkın süredir üniversiteye faydalı hizmetleri olduğunu belirterek, kendisine mutlu, huzurlu ve sıhhatli bir emeklilik hayatı diledi.

Veda töreninde duygularını paylaşan Bekir Kaleli ise, elinden geldiğince üniversiteye faydalı hizmetlerde bulunduğunu ve görev süresince çok güzel anılar biriktirdiğini ifade etti.

Törende, Kaleli’nin mesai arkadaşları da duygularını paylaştı. Rektör Özölçer’in Kaleli’ye plaket takdim etmesi ve toplu fotoğraf çekimiyle tören sona erdi.

ZBEÜ'de Yapay Zekâ Destekli Dijital Hikâye projesi çok ses getirecek! ZBEÜ'de Yapay Zekâ Destekli Dijital Hikâye projesi çok ses getirecek!