TED Tam Eğitim Bursu Sınavı başvuruları başladı! TED Tam Eğitim Bursu Sınavı başvuruları başladı!
Çaycuma'da Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışı sırasında konuşma yapan Ak Parti Çaycuma Belediye Başkan Adayı Bünyamin Bostancı, ilçede pahalı olan suyun, belediye başkanı seçilmesi dahilide ilk 120 günde suyun 10 TL'ye düşürüleceğini ifade etti.
"ÇAYCUMA MERKEZDEN İBARET DEĞİLDİR"
Bostancı, açıklamasında ayrıca 5 mahalleye Çaycuma Belediyesi tarafından hiçbir yatırımın ve işin yapılmadığını her gittiği yerden kendisine şikayet geldiğini belirtti. Ak Parti Çaycuma Belediye Başkanı Adayı Bostancı; "Kaç haftadır mahalleleri geziyoruz. Hiçbir yere yatırım yapılmamış. Gemiciler’den, İstasyon’dan, Velioğlun’dan, Sofular’dan tutun Yeşiltepe’ye kadar sadece Çaycuma’nın merkezi olmuş. Buraya sanki Çay Mahallesi ile Yenimahalle yetiyor. Çaycuma merkezden ibaret değildir. Biz sessizlerin sesi olmaya geliyoruz" dedi.
"HERKES SUYU 10 LİRAYA İÇECEK"
AK Parti Çaycuma Belediye Başkan Adayı Bünyamin Bostancı ilçedeki başıboş köpek sorununa da el atacaklarını da kaydederek, sokak hayvanları içinde projenin olduğunu, ve hayvanların rehabilite edileceği merkez yapılacağını belirtti. Ayrıca su sorununu da değinen Bostancı; "Başıboş köpek sorununda en güzel şekilde rehabilite edilecek. Sudaki adaletsizlik. Farklı su ücreti ödeyenler var. Herkes suyu 10 liraya içecek. Gelir düzeyi düşük vatandaşlarımıza destek yapacağız. En az bin liralik katkı vereceğiz. Sosyal belediyecilik yapmaya çalışıyoruz" şeklinde konuştu.
"MAKAM ODASININ KAPISI SÖKÜLECEK AÇIK OLACAK"
Son olarak Çaycuma Belediyesi'ne giden bir kişinin belediye başkanına ulaşması için 3 kapıdan girildiğini de ifade eden Ak Parti Çaycuma Belediye Başkan Adayı Bünyamin Bostancı, makam odasının kapısının söküleceğini ve açık olacağını da sözlerine ekleyerek sözlerini şöyle tamamladı; "Şu an belediyeye girmek için 3 tane bariyerden geçiliyor. Bundan sonra makam odasının kapısı sökülecek, tüm kapılar açık olacak. Yol yapılıyor, parasını sizden alıyorlar. İmar 18 sorunu vb. hepsini çözeceğiz. Yol yapılıyor, Yol katkı payını siz ödüyorsunuz. Su içiyorsunuz, katkısını siz veriyorsunuz. 18 uygulamasında yapılan usulsüzlükleri de bir bir sizlerin önüne koyaraktan bunlarıda çözeceğiz. Devletimizin ve merkez hükümetimizin desteğiyle bunların hepsini çözeceğiz. Birlik ve beraberlik içerisinde bir olacağız, bütün olacağız."
Editör: Bekir Ekici