Futbolcu Yasin Öztürk takımına özel düğün davetiyesi bastırdı! Futbolcu Yasin Öztürk takımına özel düğün davetiyesi bastırdı!
Alaplı ve Kdz.Ereğli’den onlarca takımının katılımıyla yıllardır devam eden geleneksel Aşağıdağ Köyü futbol turnuvası başlıyor. Özellikle gece maçlarıyla yüzlerce taraftarı ve futbol severlerin adeta toplanma merkezi haline gelen Aşağıdağ Köyü'nde Ramazan Bayramı Futbol turnuvasının yeniden büyük çekişmeye sahne alması bekleniyor.
Turnuvayla ilgili olarak Aşağıdağ Köyü Muhtarı İsmail Sevim şunları söyledi; "Aşağıdağ Köyü futbol turnuvası her bayram olduğu gibi bu bayramda da en güzel bir şekilde olacak inşallah. Siz değerli futbol severler köyümüz muhtarlığına manevi destek verdikçe biz elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız. Konum itibariyle merkezi olmamız sebebiyle çevre köylerimizden ve Ereğli'den de binlerce taraftarlarımız ve futbolcularımız turnuva için gelmektedir. Bu avantajımızı en iyi şekilde kullanmaya çalışıyoruz ve her yıl sahamıza yatırım yaparak daha modern hala sokmaya çalışıyoruz. Bütün Alaplı, Ereğli ve bölge halkını bu coşkuya davet ediyoruz. Şimdiden tüm takımlara başarılar dilerim."dedi.
Turnuvanın ödülleri şu şekilde sıralandı;
Birinci olan takıma: Koç, Kupa, Madalya ve Yemek,
İkinci olan takıma: Forma, Kupa ve Yemek,
Üçüncü olan takıma: Kupa ve Yemek,
En Centilmen takma: Kupa
Gol Kralına: Krampon ve Kol Saati,
En az gol yiyen kaleciye: Eldiven, Kol Saati,
Turnuvaya Katılım Ücreti: 5 bin liradır.
KOMİTE: ADEM SEVİM – 0532 384 582, TANER ALTAY: 0536 878 7701, ERSİN CAN: 0530 464 5084
Editör: Şeyma Kaya