Hentbol Küçükler Türkiye Şampiyonası ve Hentbol Süper Lige yükselme play-off müsabakaları 1-5 Nisan 2023 tarihleri arasında Zonguldak’ta gerçekleşecek.   

4 Grup halinde 15 takımın mücadele edeceği müsabakalar Zonguldak Site Kapalı Spor Salonu ve Ereğli Kapalı Spor Salonu’nda oynanacak.   

Hentbol Küçükler Türkiye Şampiyonası ve Hentbol Süper Lige yükselme play-off müsabakaları öncesinde ise Zonguldak Gençlik ve Spor İl Müdürü Hakan Yüksel beraberinde Zonguldak Hentbol İl Temsilcisi Ufuk Bayraktar, Spor Hizmetleri Müdürü Serkan Keleş, Şube Müdürleri Gökhan Söylemez ve Sinem Yalçındağ ile birlikte Site Kapalı Spor Salonu’nda incelemede bulundu.  Tesisler Amiri Cemal Demirci’den de bilgi aldı.   

Ayrıca Hentbol Küçükler Türkiye Şampiyonası ve Hentbol Süper Lige yükselme play-off müsabakaları Zonguldak’ta şölen havasında geçmesi bekleniyor. Bunun içinde Zonguldak Gençlik ve Spor İl Müdürü Hakan Yüksel ve ekibi yoğun şekilde çalışıyor.   

İŞTE TAKIMLAR VE GRUPLAR 

A GRUBU: Antalya Kepez Belediyespor, Kastamonu Esan Akü Merkez Spor Kulübü, Manisa Turgutlu Belediyesi Kültür Sanat, Trabzon Ortahisar Belediyespor Kulübü. 

B GRUBU: Sivas Belediyespor Kulübü, 1955 Batman Belediyespor Kulübü, İzmir Gençlik Merkezleri Spor Kulübü, Ankara Yenimahalle Belediyespor Kulübü 

C GRUBU: İzmir Kemalpaşa Belediyespor, Bursa Osmangazi Belediyespor, Bingöl Genç Demirspor, İstanbul beyciler Spor Kulübü 

D GRUBU: İstanbul On Otomasyon Defnespor, Adana Şehit Ahmet Mehmet Oruç Lisesi, Armada Yalıkavakspor Kulübü 

“HENTBOL MÜSABAKALARI ÖNCESİNDE İNCELEMERDE BULUNDUK” 

Zonguldak Gençlik Ve Spor İl Müdürü Hakan Yüksel sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “ “İlimizde yapılacak olan Hentbol Küçükler Türkiye Şampiyonası ve Hentbol Süper Lige Yükselme Play-off müsabakaları öncesinde Spor Hizmetleri Müdürümüz Serkan Keleş, Şube Müdürlerimiz Gökhan Söylemez ve Sinem Yalçındağ ile Site Spor Salonu’nda incelemelerde bulunduk.”