Türkiye Kadınlar Basketbol 1.Ligi’nde lider durumda bulunan  temsilcimiz Zonguldakspor Basket 67, ilk yarının son maçı olan 15. Hafta karşılaşmasında 23 Aralık Cumartesi günü saat 16.00'da kendi saha ve seyirci önünde Tourism X Boğaziçi Basketbol takımı ile karşılaşacak.

Karabük'te belediyenin 1000 adet sosyal konut projesi için başvurular başladı! Karabük'te belediyenin 1000 adet sosyal konut projesi için başvurular başladı!

Girişlerin ücretsiz olacağı karşılaşmada kalpler 6 Şubat'ta depremden etkilenen çocuklar için atacak.

Türkiye Basketbol Federasyonu organizasyonuyla gerçekleştirilecek destek kampanyasında toplanacak atkı, bere ve peluş oyuncaklar ise depremden etkilenen çocuklara ulaştırılacak.

Zonguldak Basket 67 Kulübü Başkanı Kanat Tan,Tourism X Boğaziçi Basketbol takımı ile oynayacakları karşılaşma öncesinde de tüm Zonguldak'a destek çağrısında bulundu. Başkan Kanat Tan, sosyal medyada hesabından yaptığı destek çağrısında şu ifadelere yer verdi:"Şimdi destek zamanı. Türkiye Basketbol Federasyonu organize ettiği,depremzedeler için maç öncesi parkeye atılacak, atkı , bere , şapka, oyuncak vs hediyeler için taraftar gücümüzü gösterelim lütfen.  Maça gelecek herkesten destek istiyoruz.  Zonguldak halkı her zaman olduğu gibi en çok destek olan olacaktır."

Türkiye Basketbol Federasyonu ise yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:“Basketbol Ailesi olarak bu hafta sonu oynanacak olan tüm lig maçlarında, depremden etkilenen çocuklarımıza anlamlı birer hediye gönderelim! Türkiye Basketbol Federasyonu olarak tüm basketbol severleri yeni yıl öncesinde beraberlerinde getirecekleri atkı, bere, eldiven ve peluş oyuncaklarla salonlara bekliyoruz” denildi