Kozlulu Tuanna Kiret ve Asya Medine Süper lige transfer oldu! Kozlulu Tuanna Kiret ve Asya Medine Süper lige transfer oldu!
Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi’nin bitimine iki maç kala şampiyonluğunu ilan ederek  ING Kadınlar Süper Ligi’ne yükselen temsilcimiz Zonguldakspor Basket 67, şampiyonluk kupasını almaya  hazırlanıyor. Kırmızı-lacivertli temsilcimiz, 29. Hafta maçında 17 Mart Pazar günü saat 18.00’de evinde ÇBK Gelişim ile karşılaşacak. Bu maçın ardından temsilcimiz muhteşem bir törenle şampiyonluk kupasını alacak.  
Konu hakkında sosyal medya hesabından açıklama yapan Zonguldakspor Basket 67 Kulübü  Başkanı Kanat Tan şu ifadelere yer verdi: “Pazar günü kupa töreni için görsel şovlar, şampiyon takıma yakışacak özel etkinlikler düzenleniyor. Basketbol Federasyonu en üst yetkiler ve spor camiası özel insanları şehrimize teşrif edecekler.  Tv canlı yayını olup , tüm Türkiye spor severler şanlı Zonguldakspor taraftarı izleyecekler. Bu onur ve gurur bize yeter. 17 Mart Pazar günü 18:00 Site Kapalı Salonu tüm Zonguldak halkı davetlidir. Maça giriş ücretsizdir. 1974 beri ilk kez kendi evimizde kupa kaldıracağız. Forma atkını al maça bekliyoruz.”dedi
Editör: Şeyma Kaya