Zonguldak Kömürspor taraftarları haksızlığa tepki göstermek için Madenci Anıtında toplanacak! Zonguldak Kömürspor taraftarları haksızlığa tepki göstermek için Madenci Anıtında toplanacak!
Türkiye Bilardo Federasyonu’nun (TBF), 6. Olağan ve Mali Genel Kurulu seçimlerine kısa bir süre kala Türkiye Bilardo Federasyonu Başkan adayı Zonguldaklı Deniz Yücesan’a destek çığ gibi büyüyor. Yücesan, seçimlere kısa bir süre kala Türkiye genelinde takım sorumluları ve bilardo sporuna gönül vermiş olan sayısız sporcunun kendisinin ve ekibinin yanında olduğunu söyledi. 
Konu hakkında sosyal medya hesabından açıklama yapan Başkan adayı Deniz Yücesan şu ifadelere yer verdi: “Türkiye Bilardo Federasyonu Genel Kurulu seçimlerine kısa bir süre kaldı. Ülkemizin her köşesinden takım sorumluları ve bilardo sporuna gönül vermiş olan sayısız sporcunun benim ve ekibimin yanında olduğunu belirtmek için aramaları, mesaj yazmaları, çıktığımız bu yolda ne kadar haklı olduğumuzu, sporumuzun kan değişimine ihtiyacı olduğunu, düşüncelerimizin doğruluğunu kanıtlıyor. Desteklerini ileten herkese Türkiye Bilardo Federasyonu Başkan Adayı olarak teşekkür ediyorum. Camiamız için hayırlısı ne ise o olsun inşallah. Bayramınız kutlu olsun” dedi.
Editör: Şeyma Kaya