banner3

banner17

Başından beri ordaydı böyle tepki gösterdi

Zonguldak 26.10.2020, 18:32 26.10.2020, 18:44
391
Başından beri ordaydı böyle tepki gösterdi

Zonguldak Ticaret Sanayi Odası (TSO) Başkanı Metin Demir, geçtiğimiz günlerde yapılan Üzülmez Kültür Vadisi Projesi tanıtımına davet edilmemiş olmasına tepki göstererek sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımda bulundu.
“Lansman toplantısından da fotoğraf paylaşacaktım!!! Ancak arkadaşlar davet etmeyi unutmuşlar sanırım” diyerek, sürecin en başından beri projenin içinde olduğunu hatırlattı.
Metin Demir, 2017 yılında Vali Ali Kaban ile birlikte proje inceleme anlarını paylaşarak lansmana davet edilmemesine tepki gösterdi.

Kaynak: HABER MERKEZİ
Yorumlar (2)
Cemal Akın 1 ay önce
Başkan üzülmesin. Sadece o değil, paylaştığı resimde yer alan insanların hiç birisi çağrılmadı. Üzülmez Kültür Vadisi ismini koyan, projenin başlangıç çalışmasını yapan bu yolda emek veren bu ekipten hiç birisi yok orada. Allahtan bu resimleri paylaşmış da üzülmezden kimlerin gelip geçtiği belli olsun.
şehir sakini 1 ay önce
bu projenin sahiplenilmesinin nedeni ortak akıldır. İlk toplantı ve gezi de yer alanlara bakın. Ali Kaban Vali, Üniversite Rektör Mahmut Hoca, TTK Genel Müdürü, TSO Başkanı Metin DEMİR, Kent Konseyi Başkanı Yesari Bey, TSO Genel Sekreteri Muharrem Sarıkaya, Özel İdare Genel Sekreter Yardımcısı Ali DOĞU, Yerel tarihçi Ekrem Murat Zaman, Üniversite Güzel Sanatlardan Ali Asgar Çakmakçı hoca ve toplantı ve tartışmalarda bulunup katkı sunan insanlar vardı. Ama lansman dedikleri aslında temel atma töreni denilmesi lazım bu törende şehrin ortak aklını temsil edenler de projeye emeği geçenler de yoktu. İktidar milletvekilleri ve cumhur ittifakınnın siyasetçileri vardı o kadar.