Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli, “Bu kentte eskiden tiyatro vardı sinema vardı hepsi gitti. Devrek bile bizim ayarımıza geldi. İnsan üzülüyor. CHP döneminde ki kadro devam ediyor.  Belediye sineması 5 yıl durdu şimdi açıyorlar. Zonguldak’ın tanıtılmaya ihtiyacı var. Zonguldak Nüfusu düşmüş. Türkiye’de en çok televizyon izlenen ikinci il Zonguldak. Bizler Yeni Zonguldak diyerek bu yola çıktık. Kadınlar için güzel projelerimiz var. Kadın Emek Merkezleri kurmak istiyoruz. Kadının eve getirdiği 1 lira erkeğin getirdiği 10 liradan daha değerli.
Birşeyleri değiştirmek istiyoruz. İnşallah göreve geldiğimizde bu değişimi göreceksiniz”dedi.

Karaelmas Kadın Kooperatifleri Üyeleri ise ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek Başkan Adayı Dereli’ye başarılar diledi.

Ardından Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli, Kadın Kooperatiflerinin yapmış olduğu ele emeği ürünleri inceleyerek çalışmaları inceledi.

Yavuz Erkmen'den tepki! "CHP ve Ak Parti iş birliği yaptılar mı dememiz mi gerekiyor?" Yavuz Erkmen'den tepki! "CHP ve Ak Parti iş birliği yaptılar mı dememiz mi gerekiyor?"

Editör: Bekir Ekici