CHP Kozlu örgütü belediye başkan aday adaylarını kahvaltıda bir araya getirdi. İl Başkanı Devrim Dural’ın da katıldığı buluşmada süreç, seçim kampanyası ve adaylık netleştikten sonra izlenmesi gereke yol için fikirler dile getirildi.

Kozlu ilçe başkanı Merve Arslan’ın öncülüğünde bir araya gelen adaylarına eşleri de eşlik etti.

Birlik, beraberlik ve kaynaşma adına yapılan buluşmada samimi bir hava esti. Aday adayı olan Altuğ Dökmeci, Tolga Gören, Ertuğ Alacalı, Barış Demirel ve Cihan Demirel arasında espriler de dikkat çekti.

Murat Sesli ""Festival için esnaftan bir kuruş bile almayacağız" Murat Sesli ""Festival için esnaftan bir kuruş bile almayacağız"

BİRLİKTELİK SÖZÜ

Aday adayları yaptıkları kısa konuşmalarda aday kim olursa olsun yanında olmaya söz verdiler.

İl Başkanı Devrim Dural Kozlu’nun gösterdiği birlik ve beraberlik için teşekkür ederken ilçe başkanı Merve Arslan ise; “Tüm aday adaylarımızın aday kim olursa olsun tüm adayların hep birlikte çalışarak Kozlu’da Cumhuriyet Halk Partisi Belediyesine kavuşmak için var güçleriyle çalışacaklarını bildirmişlerdir. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Bu azim ve kararlılıkla adayımı kim olursa olsun hep birlikte kenetlenip başarılı olacağımıza inanıyoruz” dedi.