Perşembe Belediyespor Terakkispor'u saf dışı bıraktı! Perşembe Belediyespor Terakkispor'u saf dışı bıraktı!
Zonguldak Fenerbahçeliler Derneği yönetimi, Zonguldak İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Cezmi Yalınkılıç, Zonguldak Amelebirliği Başkanı Veli Köktürk, GMİS Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Tayfun Demir, Zonguldak Fenerbahçe Derneği üyeleri aileleri ile birlikte General Harington kupası ile taçlanan milli mücadelenin anlatıldığı Zaferin Rengi filmini izlediler. 67 AVM salonunda izlenen Zaferin Rengi filmini Zonguldak Fenerbahçeliler’nin oldukça duygusal anlar yaşadığı gözlendi.
Zonguldak Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Turgut Papila, filmin ardından kısa bir konuşma yaparak, filmi çok beğendiklerini ve çokta duygulandıklarını belirterek şunları söyledi: “Zonguldak Fenerbahçe Derneği olarak, Zonguldak İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Cezmi Yalınkılıç, Zonguldak Amelebirliği Başkanı Veli Köktürk, GMİS Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Tayfun Demir’in katılımı ileüyelerimiz ve ailelerimizle birlikte Zaferin Rengi filmini izledik. Fenerbahçe forması giyerek filme geldik, duygusal anlar yaşadık. Zaferin Rengi filminde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Filmi de çok beğendik.”dedi  
Yönetmenliğini Abdullah Oğuz’un yaptığı film işgal yıllarında bir futbol maçının nasıl esir bir şehre ve yurda moral verdiğini, Fenerbahçe Spor Kulübü’nün hangi zorluklar içerisinde cepheye silah ve mühimmat yardımında bulunduğunu konu edilmiş.
Editör: Şeyma Kaya