Kdz Ereğli'de olay! Çalıntı plaka ile radara yakalandı! Kdz Ereğli'de olay! Çalıntı plaka ile radara yakalandı!
Zonguldak Çaycuma’da Nisanur bebeğe cinsel istismar olayının yeniden gündeme gelmesi üzerine bir sosyal medya kullanıcısı; “Doğu'da çalışırken çok şey gördük, duyduk. Burası batı demeyin Zonguldak, Karabük, Kastamonu inanılmaz şeylere şahit olup duyuyorum” diyerek iddialarda bulundu.
OLAY NEYDİ?
Çaycuma’da 2023'ün Mayıs ayında 2 yaşındaki Nisanur bebeğe cinsel istismarda bulunan Metin Sucu'nun polis ekip otosu içerisinde rahatsızlanarak hayatını kaybetmesi üzerine,  2 polis memuru ve 1 bekçiye 21'er yıl hapis cezası verildi. 
Olayın gündeme gelmesi üzerine bir sosyal medya kullanıcısının sosyal medya hesabında yaptığı paylaşım dikkat çekti:
DOSYALAR ORTAYA BİR DÖKÜLSE TÜM TÜRKİYE KARIŞIR”
“Zonguldak, Bartın, Kastamonu ve Batı Karadeniz’ de bu tür olaylar çok yaşanıyor. Bartın’da üniversitesinde okudum. Çok enteresan olaylar var emniyette çalışan arkadaşlarım anlatıyordu. Dosyalar ortaya bir dökülse tüm Türkiye karışır. Biraz işlerim var aykırı da izin verirse Zonguldak ile ilgili her şeyi anlatırım o şekilde okuyan öğrencilere haber salın bana desteğe gelsinler her şeyi yazarım bildiklerimi.”
“MADENCİ ŞEHRİ BENİ ÇOK ŞAŞIRTTI AHLAK BİTİK”
“Olay yalnızca Zonguldak değil. Bartın, Kastamonu, Düzce, Sakarya, çok fazla olay var böyle.
Mesleğim gereği bu yıl Zonguldak'ta çalışıyorum. Doğu'da çalışırken çok şey gördük, duyduk. Burası batı demeyin Zonguldak, Karabük, Kastamonu inanılmaz şeylere şahit olup duyuyorum. Söylediğiniz şeylerin fazlası var azı yok aklım almıyor. Madenci şehri beni çok şaşırttı ahlak bitik”