Karabük'te kazada yaralanan genç annesinin cenazesinin başından ayrılmadı! Karabük'te kazada yaralanan genç annesinin cenazesinin başından ayrılmadı!

Karabük Yenice Belediye Başkanı Zeki ÇaylıMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve kurmaylarını ziyaret etti. Çaylı ziyaret sırasında yeniden aday adayı olduğunu dile getirerek, resmi başvurusunu genel merkeze teslim etti.

YENİCE BİZİM SEVDAMIZ!

Başvurusunu yaptıktan sonra açıklama yapan Çaylı; "Kıymetli Hemşehrilerim, "Yenice bizim sevdamız" dedik ve mensubu olmaktan onur ve gurur duyduğum Milliyetçi Hareket Partimizden 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde, yeniden Yenice Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurumuzu MHP Genel Merkezi'mizde hayırlısıyla yaptık. MHP Genel Başkanımız Bilge Lider Sayın Dr. Devlet Bahçeli Beyefendi'nin tavsiyelerini alarak kendisiyle sohbet etme fırsatımız oldu tüm Yeniceli vatandaşlarımıza selamlarını iletti. Niyet hayır akıbet hayır olsun inşallah. Rabbim, çıktığımız bu kutlu yolda yar ve yardımcımız olsun ." dedi