Merhum Sadettin Yıldızhan ve merhume Güllü Yıldızhan’ın oğlu; Vesile Yıldızhan’ın eşi; Can Yıldızhan, Feryal Yıldızhan, Şirin Yıldızhan, Figen Yıldızhan Akman ve Filiz Yıldızhan’ın babaları; Cevat Yıldızhan, Galip Yıldızhan ve Zeki Yıldızhan’ın kardeşleri; Karadeniz Ereğli Gazeteciler Derneği Denetim Kurulu Yedek Üyesi Sadettin Yıldızhan’ın amcası Canip Yıldızhan vefat etti.

Canip Yıldızhan’ın bir süredir kanser hastalığı ile mücadele ettiği, dün akşam saatlerinde evinde fenalaşması üzerine 112 Acil Sağlık ekibi tarafından ilçedeki bir özel hastaneye kaldırıldığı ve burada yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitirdiği öğrenildi.

Feci kaza! 25 yaşındaki Sefa hayatını kaybetti! Feci kaza! 25 yaşındaki Sefa hayatını kaybetti!

Merhum Canip Yıldızhan için bugün öğle namazını müteakip Hatip Camii’nde cenaze töreni düzenlendi. Törene; Yıldızhan ailesi ve yakınlarının yanı sıra Karadeniz Ereğli Gazeteciler Derneği Başkanı Şafak Erel, Yönetim Kurulu Üyesi Recep Akkaya, siyasi parti ve sivil toplum örgütlerinin yöneticileri, bazı belediye meclis üyeleri ve kalabalık bir cemaat topluluğu katıldı.

Merhum Yıldızhan; alınan helallik, kılınan cenaze namazı ve yapılan duanın ardından Şehir Mezarlığında toprağa verildi.

Karadeniz Ereğli Gazeteciler Derneği olarak merhum Canip Yıldızhan’a Allah’tan rahmet, başta üyemiz Sadettin Yıldızhan olmak üzere tüm Yıldızhan ailesine başsağlığı ve sabır diliyoruz.