Zonguldak'ta acil durum! Tüm kurumlar teyakkuzda! Zonguldak'ta acil durum! Tüm kurumlar teyakkuzda!
Zonguldak Valisi Osman Hacıbektaşoğlu, Arnavutluk, Azerbaycan, Bulgaristan, Yunanistan, Moldova, Kuzey Makedonya, Romanya, Sırbistan ve Ukrayna ülke temsilcilerinden oluşan “Ekonomi ve Kalkınma Politikası Komisyonu Altmış İkinci Toplantısı” için Karadeniz Ekonomik İşbirliği Parlamenter Asamblesi (KEİPA) Üyelerini Dedeman Otel’de ağırladı.
Zonguldak Valiliğinin sosyal medya hesabındaki paylaşım şu şekilde:
“Valimiz Osman Hacıbektaşoğlu; ülkemizle birlikte Arnavutluk, Azerbaycan, Bulgaristan, Yunanistan, Moldova, Kuzey Makedonya, Romanya, Sırbistan ve Ukrayna ülke temsilcilerinden oluşan “Ekonomi ve Kalkınma Politikası Komisyonu Altmış İkinci Toplantısı”  için ilimizde bulunan Karadeniz Ekonomik İşbirliği Parlamenter Asamblesi (KEİPA) Üyelerini Zonguldak Dedeman  Otel’de ağırladı.
Valimiz Hacıbektaşoğlu:
“Ülkemizin enerji üssü Zonguldak’ımızda siz değerli dostlarımızı ağırlamaktan büyük bir onur ve memnuniyet duyuyoruz.” dedi, KEİPA Başkan Yardımcısı ve KEİPA Türkiye Delegasyonu Başkanı Sn. Fatih Dönmez ile KEİPA Genel Sekreteri Sn. Asaf Hajiyev başta olmak üzere misafirlerine İlimize özgü unsurların yer aldığı hediye takdim etti.”
Editör: Şeyma Kaya