Z HABER Yazı İşleri Müdürü Umut Gündoğan evliliğe ilk adımı attı! Z HABER Yazı İşleri Müdürü Umut Gündoğan evliliğe ilk adımı attı!

Fevkani köprüsünde akşam saatlerinde hareketli anlar yaşandı. Vali Osman Hacıbektaşoğlu, belediye başkanı Alan, İl Emniyet Müdürü Ergin ve il başkanı Çağlayan ile birlikte köprüde son incelemeleri yaptı. 

Ardından açıklamalarda bulunan Vali Hacıbektaşoğlu, şöyle dedi;

" 1 Ekim itibariyle Fevkani Köprüsünde köprü esnafının tahliye çalışmaları başladı. Şuanda esnafa gösterilen Elmas Park’da çalışmalar sürüyor. Taşınan esnaflarımız da var. İstasyon, Soğuksu ve Acılık ayağında çalışma başlayacak. Yarından itibaren tabi iş sağlığı ve güvenliği tedbirleriyle çalışmalar başlayacak. En önemlisi o. Çalışan bölgenin insandan arındırılması ve sürekli gözetlenmesi bariyerlerle kapatılması. Sabah itibariyle trafik kapatıldı. Sabah 8:30-10:00 arası bir sorun oldu. Akşam üzerinde sıkıntı oldu ama beklediğimizden az. Her ne kadar duyurulmuş olsa da insanların alışkanlıkları var. Yarın, daha sonra ki günler az olacak. Emniyet müdürümüz, emniyet müdür yardımcımız, başkanımız, başkan yardımcımız hepimizin gözü burada olacak. Kazasız belasız yıkılarak temizlenecek. Tani esnafımız için taşınmanın getirdiği zorluklar var. Bir süre sonra Elmas Park’a gideceğiz ve Fevkani esnafıyla, sizle çayımızı içeceğiz." dedi.