Tarım ve Orman Bakanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre, işçi adaylarında aranan şartlar 11 Eylül'de Türkiye İş Kurumunun internet adresinde yayımlanacak.

İŞTE BAŞVURU TARİHLERİ:

Başvurular, yine Türkiye İş Kurumunun internet adresi üzerinden 11-15 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek.

BU BRANŞLARDA ALIM OLACAK:

Geçici işçilerin 288'i mekatronik bakım onarım teknisyeni, 81'i makine teknisyeni, 81'i bilgisayarlı makine teknisyeni, 80'i kimya teknisyeni, 27'si makine bakım onarım teknisyeni, 21'i elektirik teknisyeni, 15'i tarım makinaları teknisyeni, 10'u inşaat teknisyeni, 5'i bilgisayar teknisyeni, 2'si mekaniker buhar kazanları teknisyeni, 2'si metal teknolojisi teknisyeni ve 1'i endüstriyel otomasyon teknisyeni olarak istihdam edileceği bildirildi.

TARIM VE ORMAN BAKANI İBRAHİM YUMAKLI MÜJDEYİ VERDİ:

Bakan Yumaklı’nın, konuya ilişkin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Türkiye Şeker Fabrikaları AŞ. bünyesindeki fabrikalarda istihdam edilmek üzere çeşitli branşlarda toplam 613 geçici işçi alımı gerçekleştireceğiz. Ailemize katılacak yeni mesai arkadaşlarımız köklü kuruluşumuzun gücüne güç katacak. Hayırlı, uğurlu olsun" dedi.

Mutfak Çekmece Düzenleyici Daha Pratik ve Düzenli Bir Mutfak İçin İdeal Çözüm Mutfak Çekmece Düzenleyici Daha Pratik ve Düzenli Bir Mutfak İçin İdeal Çözüm