Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) eski Genel Müdür Yardımcısı ve Teknik Elemanlar Derneği (TEK-DER) eski şube başkanı Mahmut Özçelik, Isparta’da basın açıklaması yaptı. 31 Mart 2024 tarihinde gerçekleştirilecek yerel seçimlerde Isparta Belediye Başkanlığı için Saadet Partisi'nden aday adayı olduğunu duyuran Özçelik, Isparta'nın güzelliklerini ve insanlarını temsil etmek istediğini vurguladı.

Mahmut Özçelik kimdir?

Özçelik, 1954 yılında Ağlasun Yazır köyünde doğdu. Isparta'da il ve orta öğrenimini tamamlayan Özçelik, İstanbul Teknik Üniversitesi Maden Bölümü'nden 1976 yılında mezun oldu. 32 yıl boyunca Türkiye Taş Kömürü Kurumu Genel Müdürlüğü'nde maden mühendisi olarak çalışan son olarak genel müdür yardımcısı olan Özçelik, emekli olduktan sonra Isparta'ya yerleşti.

2019 yılından bu yana Saadet Partisi Isparta il yönetiminde görev yapan Özçelik, 2024 Mahalli İdareler Seçimleri'nde Isparta'dan Saadet Partisi'nin belediye başkanı aday adayı olarak başvuruda bulundu.

Murat Sesli ""Festival için esnaftan bir kuruş bile almayacağız" Murat Sesli ""Festival için esnaftan bir kuruş bile almayacağız"