Türkiye'nin Otomobili Girişimi Grubu (Togg), bundan bir süre önce Trumore isimli mobil uygulamasını duyurmuş ve bu uygulamanın App Store, Google Play ve AppGallery'de yayınlanacağını açıklamıştı. Bugün beklenen oldu ve Trumore resmen yayınlandı.

Trumore ile ilgili yapılan açıklamalarda, uygulamayı indirerek Togg ekosistemine şimdiden dahil olunabileceği belirtildi. Üstelik bu uygulama üzerinden başlatılan çekilişe dahil olan tüketiciler, Togg ön siparişi verme hakkı da kazanabilecekler.

Togg, Trumore için yeni bir tanıtım videosu yayınladı. Yayınlanan video açıklamasında, "Daha fazlası şimdi Trumore’da! Hemen indirin, Togg mobilite ekosistemine giriş yapın. İster NFT açık artırmasıyla, ister YeniLig'de yarışarak, ister çekilişe katılarak Togg akıllı cihazı için ön sipariş verme hakkı kazanın." ifadelerine yer verildi.

İndirme İşlemi Nasıl Olacak?

Geliştirici ekip, Trumore'un indirilmesini sağlayan özel bir bağlantı oluşturdu. Burada bulunan bağlantıya tıkladığınızda, işletim sisteminiz otomatik olarak algılanıyor ve telefonunuzdaki uygulama mağazasına yönlendiriliyorsunuz.

Uygulama Neler Sunuyor?

Uygulama için açılan Twitter hesabından daha önce yapılan paylaşımlarda uygulamada neler yapılabileceğine dair ipuçları verilmişti. Buna göre uygulama, ‘Kazan, Gez, Eğlen, Geliştir’ konseptini hayatımıza sokacak.

Uygulama bünyesinde bulunacak Earn.more ile kullanıcılar, kesintisiz ödeme ve ödüllendirme deneyimleri sunan fintek çözümlerine ulaşabilecek. Tabii bu ödüller arasında dijital varlıklar da yer alabilecek.