Tavşanlı ilçesinde bulunan sendika temsilciliğinde Ramazan Bayramı nedeniyle bayramlaşma gerçekleştirildi. GMİS Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Tayfun Demir, Tavşanlı Belediye Başkanı Ali Kemal Derin ve Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Abdullah Kul da bayramlaşma törenine katıldı. Demir, sendika üyelerimiz ile tüm işçilerin Ramazan Bayramını tebrik edip sağlık ve mutluluk dileyerek, "Zonguldak'ta ki ve MTA'da çalışan işçilerimizin size selam ve sevgilerini iletiyorum. Ayrıca Genel Başkanımız Hakan Yeşil'in de selamlarını size iletiyorum. 1946 yılında kurulan Türkiye'nin en köklü sendikanın yöneticisi olmaktan onur ve gurur duyuyorum. Bugün Tavşanlı'da değerli üyelerimiz ile birlikteyiz. TTK, MTA ve ülkemizin önemli kurumlarından TKİ gibi bir kurumda her zaman işçilerimizin yanındayız. Burada çalışan arkadaşlarımızla çok güzel dostluklar oluşturduk. Sayın başkanımızın da destekleriyle çok güzel yerlere geleceğiz inşallah. Tüm işçilerimiz adına değerli belediye başkanımıza hoş geldiniz diyorum." dedi.

Ziyaret sırasında işçilerle samimi bir sohbet gerçekleştiren Başkan Derin, kurumlar arası işbirliğinin önemine vurgu yaptı. Tavşanlı'nın ekonomik ve sosyal kalkınması için işbirliğinin önemli olduğunu ifade eden Başkan Derin, belediye olarak bu noktada ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

GMİS Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Tayfun Demir, ziyaret anısına Belediye Başkanı Ali Kemal Derin ve Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Abdullah Kul’a maden işçisini tasvir eden heykel hediye etti.

Muhtarlığı iptal olan eşinin yerine aday oldu! Muhtarlığı iptal olan eşinin yerine aday oldu!

Editör: U. G.