Zonguldak protokolü öğrencileri yalnız bıraktı! Zonguldak protokolü öğrencileri yalnız bıraktı!

Bilindiği gibi çift maç üzerinden oynanan ve 8  takım arasında gerçekleşen play-off maçlarında A Grubu’nda Filyos Ateşspor, Ayicispor’u, Üzülmezspor, Ortacaspor’u, B Grubu’nda Perşembe Belediyespor, Terakkispor’u, Velioglu Gelişimspor’da Zonguldak Ereğlispor’u eleyerek finale yükselmişti.  
Bu müsabakaların ardından 4 takım elenirken 4 takımda finale yükseldi.   
Yine çift maç üzerinden oynanacak olan play-off final maçlarında ise A Grubunda Filyos Ateşspor ile Üzülmezspor, B Grubu’nda da Velioğlu Gelişimspor ile Perşembe Belediyespor karşılaşacak. 
Play-off final maçlarında iki maçta da üstünlük sağlayan takımlar Zonguldak Deplasmanlı Süper Amatör Lige yükselecek.   
A ve B Grubu’nda finalde kaybeden iki takım son bir final maçı oynayacak. Galip gelen takım 3. takım olarak Zonguldak Süper Amatör Lig’de çıkacak. 
Ayrıca Zonguldak İl Hakem Kurulu, A Grubunda Filyos Ateşspor ile Üzülmezspor, B Grubu’nda  Velioğlu Gelişimspor ile Perşembe Belediyespor arasında oynanacak olan play-off final maçlarının ilk ayağının hakemlerini açıkladı.  
Saat 15.00’da Filyos Sahası’nda oynanacak olan Filyos Ateşspor ile Üzülmezspor  arasındaki maçı  Eren Gökmen yönetecekken, yardımcılıklarını ise Furkan Topalahmetoğlu ve Doğukan Danacı yapacak. Maçın gözlemcisi ise Şahin Doğan olacak. 
Saat 13.00’da Çaycuma Sentetik Sahada oynanacak olan Velioğlu Gelişimspor ile Perşembe Belediyespor maçını ise Enis Akça yönetecek. Yardımcılıklarını ise Emre Çiçekci ve Okan Karakök     yapacak.  Müsabakanın gözlemci ise Ömer Tekcan olarak belirlendi.  
Bu iki maç ise 21 Nisan Pazar günü oynanacak.
 
  A Grubunda Filyos Ateşspor ile Üzülmezspor, arasındaki 

B Grubunda Velioğlu Gelişimspor-Perşembe Belediyespor karşı

Editör: Bekir Ekici