Tartıştığı husumetlisini sokak ortasında bıçakladı Tartıştığı husumetlisini sokak ortasında bıçakladı
Türkiye Faal Futbol Hakem ve Gözlemciler Derneği (TFFHGD) Zonguldak Şube Başkan Adayı Serkan Akal, rakibi Hakan Ergin’in yönetiminde yer alan Zonguldak Spor Hizmetleri Müdürü ve Bölgesel Gözlemci Serkan Keleş’in yer alması nedeniyle tepkisini dile getirdi.
Akal, bu durumdan sadece kendisi değil bazı hakem ve gözlemcilerinde tepki gösterdiğini söyledi.
Akal ayrıca Zonguldak Gençlik ve Spor İl Müdürü Hakan Yüksel’e Serkan Keleş konusunda sessiz kalması ve herhangi bir açıklama  yapmaması nedeniyle “Spor Hizmetleri Müdürü Sayın Serkan Keleş TFFHGD Başkan Adayı olsun, ben adaylıktan feragat edeceğim ve çekileceğim" dedi.
AKAL: SERKAN KELEŞ ADAY OLSUN ADAYLIKTAN ÇEKİLMEYE HAZIRIM!
Serkan Akal’ın sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şu şekilde açıkladı: “19 Ocak 2024 Cuma günü gerçekleşecek olan TFFHGD Zonguldak Şube Başkanlığı seçimlerinde bilindiği gibi Zonguldak Spor Hizmetleri Müdürü taraf olarak Klasman Hakemi Hakan Ergin'in listesine girmiştir. Hem şahsım hemde bir çok hakem ve gözlemci duruma tepki göstermiştir.
Seçmek ve seçilmek kendisinin hakkı olsa da bulunduğu konum itibariyle bütünleştirici bir rol oynaması beklentimizdi.
Sayın Hakan Yüksel inde bu durumla ilgili her hangi bir açıklama yapmaması kendisinin de taraf olduğunu düşünmemize neden olmaktadır.
3 gündür Sayın YÜKSEL den açıklama gelmemesi sebebiyle şu çağrıyı yapmak istiyorum. Spor Hizmetleri Müdürü Sayın Serkan Keleş TFFHGD Başkan Adayı olsun, ben adaylıktan feragat edeceğim ve çekileceğim.